Kategorie więcej
Producenci
Cennik

HTML   CSV

Info

rankingSklepy internetowe - Ranking!


rankingNajlepsze produkty - Ranking!


cenyDołącz do nas i reklamuj produkty!


sklepNie masz sklepu, załóż go w 2 minuty i testuj za darmo!

Zobacz również

Instruktażowe

- Wybrany produkt w sklepach

Mat-Mas - Nowa postać masażu techniką DORNANastępne zdjęcie
Znaleziono w 1 sklepie w cenie od 50.00zł do 50.00zł

O tym produkcie napisano 0 opinii

ŚREDNIA OCENA0 Napisz opinię
Jakość0
Cena0
Wygląd0
Kliknij, aby kupić ten produkt w najniższej oferowanej cenie


Sortuj produkty :
Widok listy :Mat-Mas - Nowa postać masażu techniką DORNA

Mat-Mas - Nowa postać masażu techniką DORNA

Mat - Mas nowa postać masażu techniką DORNA - DVD Video. Barbara i Wojciech Kąpińscy.   Zabieg ...

Cena: 50.00zł

Przejdź do sklepu

Produkt dostępny

sklep

ABRAKADABRA E. Piechowicz-Sudół

Ilość opinii: 0
Średnia ocena: 0

ceny ceny ceny ceny

ceny ceny ceny ceny

Wyświetlanie od 1 do 1 (z 1 pozycji) Strona  1 

Opis: Mat-Mas - Nowa postać masażu techniką DORNA
Sklep: ABRAKADABRA E. Piechowicz-Sudół

Mat - Mas nowa postać masażu techniką DORNA - DVD Video. Barbara i Wojciech Kąpińscy.   Zabieg "Mat-Mas" to manualna autorska metoda Barbary i Wojciecha Kąpińskich. Efekt wieloletniej pracy nie tylko autorów ale  doświadczeń wielu przyjaciół i znajomych, kompleksowy zabieg a używając  modnego dziś określenia - holistyczny. Jest to składowa wielu połączonych w jedną całość zabiegów, terapii i masaży. Podstawą jest  masaż segmentarny  metodą Dorna, wzmocniony energetycznym masażem Breussa, uzupełniony refleksyjnym masażem stóp, wsparty elementami tak ostatnio modnej klawiterapii. W terapii wykorzystano w celu podniesienia efektu takie pomoce jak mata terapeutyczna, masażery, materac typu detensor, bańki chińskie próżniowe, masażer wodny do stóp, specjalny ,,chodzik" oraz urządzenie ,,chi- machine". Takie połączenie wielu różnych terapii i masaży przyspiesza w znaczny sposób efekt i skraca  znacznie czas terapii, a jednocześnie działa całościowo (holistycznie) na cały organizm. W zabiegu "Mat-Mas" wykorzystuje się zależność między obszarami skóry, tkanki podskórnej i tkanki mięśniowej, a naczyniami i narządami wewnętrznymi, które są unerwione przez te same odcinki rdzenia kręgowego. Każde naczynie krwionośne, mięsień, tkanka łączna są podporządkowane określonemu odcinkowi rdzenia kręgowego, czyli segmentu kręgosłupa. (segment - trzon, krążek międzykręgowy i dwie pary nerwów (czuciowe i ruchowe). Zmiany jakie tworzą się w obrębie tkanki łącznej w postaci pasmowych i płaskich wklęśnięć oraz zgrubień na mięśniach przykręgosłupowych, są przyczyną ognisk chorobowych narządów wewnętrznych.  Stosując terapię "Mat-Mas poprzez działanie na powierzchnię skóry wpływamy na ogniska chorobowe leżące poza tkanka skóry oraz na zmniejszenie lub ustąpienie czynnościowych zmian chorobowych powstałych w tkankach. Zabieg jest dość prosty w stosowaniu, wykazuje dużą skuteczność i trwały efekt końcowy. Film ukazuje w sposób ogólny przebieg zabiegu.
Na szczegółowe zapoznanie się zapraszamy na kursy i szkolenia! Centrum Terapii Naturalnych „Panacea w Skwierzynie Barbara i Wojciech Kąpińscy
Prezentacja i pokaz zabiegu: Barbara i Wojciech Kąpińscy Realizacja filmu i montaż: Roman Rybacki Muzyka: Victor 11 Czas trwania filmu: ok. 100 minut Dolby DIGITAL – stereo System: PAL Region: free!
Pokaz zarejestrowano w Centrum PANACEA przy ul. Żeromskiego 2b/3  w Skwierzynie, gdzie również organizowane są kursy terapią manualną Dorn-Bresuss.
Obraz i muzyka zawarta w tym projekcie jest zwolniona z opłat ZAIKS, STOART oraz innych stowarzyszeń i zrzeszeń. Wszelkie prawa autorskie i majątkowe do nagrań zawartych na tej DVD należą do VICTOR 11. Za pisemną zgodą Wydawnictwa VICTOR 11 może być dowolnie wykorzystywana w miejscach publicznych z wyłączeniem zastosowań komercyjnych (brak możliwości kopiowania i dalszej odsprzedaży).  

Dane techniczne

Do tego produktu nie napisano jeszcze opinii