Kategorie więcej
Producenci
Cennik

HTML   CSV

Info

rankingSklepy internetowe - Ranking!


rankingNajlepsze produkty - Ranking!


cenyDołącz do nas i reklamuj produkty!


sklepNie masz sklepu, załóż go w 2 minuty i testuj za darmo!

Zobacz również

E-booki

- Wybrany produkt w sklepach

Słownik polsko-szwedzki szwedzko-polski z rozmówkami - wersja eNastępne zdjęcie
Znaleziono w 1 sklepie w cenie od 52.00zł do 52.00zł

O tym produkcie napisano 0 opinii

ŚREDNIA OCENA0 Napisz opinię
Jakość0
Cena0
Wygląd0
Kliknij, aby kupić ten produkt w najniższej oferowanej cenie


Sortuj produkty :
Widok listy :Słownik polsko-szwedzki  szwedzko-polski z rozmówkami - wersja e

Słownik polsko-szwedzki szwedzko-polski z rozmówkami - wersja e

Słownik szwedzko-polski polsko-szwedzki z rozmówkami przeznaczony jest głównie dla turystów polskich, udających się w podróż ...

Cena: 52.00zł

Przejdź do sklepu

Produkt dostępny

sklep

Poltax D. Kowalski, A. Piontek Spółka cywilna

Ilość opinii: 0
Średnia ocena: 0

ceny ceny ceny ceny

ceny ceny ceny ceny

Wyświetlanie od 1 do 1 (z 1 pozycji) Strona  1 

Opis: Słownik polsko-szwedzki szwedzko-polski z rozmówkami - wersja e
Sklep: Poltax D. Kowalski, A. Piontek Spółka cywilna
Słownik szwedzko-polski polsko-szwedzki z rozmówkami przeznaczony jest głównie dla turystów polskich, udających się w podróż do Szwecji. Chociaż znajomość języka angielskiego w Szwecji jest powszechna, to jednak można się znaleść w sytuacji, kiedy jedynym sposobem porozumienia będzie właśnie język szwedzki. Niniejsze opracowanie stanowi pomoc w takiej sytuacji.

Wymowa:
Program na PC:
Słownik w wersji do pobrania (download)Przy doborze materiału zarówno do słownika, jak i do rozmówek zostały uwzględnione następujące zagadnienia: przemieszczanie się różnymi środkami lokomocji, poszukiwanie noclegu, orientacja w mieście, korzystanie z lokali gastronomicznych, telekomunikacja, zwiedzanie, rozrywki i poznawanie ludzi, a także pomoc w nagłych wypadkach. Wykorzystano najnowsze słownictwo zarówno polskie, jak i szwedzkie. W rozmówkach podano fonetyczny zapis wszystkich haseł, zwrotów i zdań szwedzkich.Zastosowano możliwie najprostszy zapis, bazując głównie na znakach z alfabetu polskiego. Warto jednak zapoznać się z podanymi w Zarysie gramatyki szwedzkiej zasadami wymowy szwedzkiej.Hasła słownikowe podane zostały w porządku alfabetycznym pismem półgrubym, zazwyczaj w swych podstawowych formach gramatycznych. Jednak niektóre popularne formy odmiany, zwłaszcza zaimków, stanowią odrębne hasła, np. mną, ich, jej.Słownik polsko-szwedzki zawiera nieco szerszy wybór słownictwa, z licznymi objaśnieniami dotyczącymi różnic znaczeniowych danego hasła; część szwedzko-polska natomiast zawiera szereg informacji gramatycznych, zamieszczonych głównie przy czasownikach i rzeczownikach. Hasła w obu częściach słownika wzbogacone zostały o użyteczne zwroty i wyrażenia.Informacje o przynależności do danej części mowy podano tylko wówczas, gdy umożliwiają one dostrzeżenie istotnych różnic w znaczeniu wyrazu.Licznie występujące w języku szwedzkim homonimy (wyrazy o takiej samej pisowni a różnym znaczeniu) stanowią odrębne, ponumerowane we frakcji górnej hasła, ale tylko wtedy, jeżeli podlegają różnym wzorcom odmiany. W przeciwnym wypadku występują w obrębie jednego hasła.

Przeznaczony jest głównie dla turystów polskich, wybierających się w podróż do SzwecjiW SŁOWNIKU:około 20 000 haseł i najczęściej używanych zwrotówhasła opracowane według najnowszej, aktualizowanej na bieżąco siatki haseł zarówno polskiej, jak i szwedzkiejzasady wymowy języka szwedzkiegozarys gramatyki języka szwedzkiegowyraźny i czytelny drukW ROZMÓWKACH:hasła szwedzkie posiadają wymowęwybór najbardziej przydatnych zwrotów, niezbędnych, np. przy robieniu zakupów, zwiedzaniu, podróżowaniu, pobycie w hotelu, kupowaniu biletów do kina, teatru, opery, na imprezy sportowepodstawowe pytania, odpowiedzi i zwroty umożliwiające porozumiewanie się w różnych sytuacjach.Jest to elektroniczna wersja popularnego słownika książkowego z rozmówkami, którego wydawcą był HaraldG. Niestety nakład został wyczerpany i wydawca nie planuje dodruku książkowego.Niniejsza elektroniczna wersja słownika udostępniana jest w formie pliku do pobrania po opłaceniu zamówienia.

To doskonałe rozwiązanie dla osób przebywających za granicą. Możesz mieć tańszą o 10 zł - w stosunku do identycznego słownika na płycie CD - wersję elektroniczną słownika i to już max. po 24 godzinach od opłacenia zamówienia. Nie ma konieczności czekania kilka dni na pocztę oraz ponoszenia wysokich kosztów wysyłki. Jeżeli pracujesz za granicą to idealne rozwiązanie.Słownik dostępny również w wersji na CD!Wymagania sprzętowe do pracy ze słownikiem:komputer klasy IBM PC z procesorem Pentium lub nowszym; system operacyjny Microsoft Windows 9x, ME, XP, 2000; (słowniki nie dzialają pod systemem VISTA) karta graficzna SVGA o rozdzielczości 640x480 (zalecane 800x600); 20 MB wolnego miejsca na dysku; Charakterystyka programu sterującego słowników. Poszukiwanie artykułów według haseł. Poszukiwanie haseł według szablonu. Szybkie poszukiwanie pełnotekstowe z operacjami logicznymi. Instalacja w dowolnym katalogu na twardym dysku (20 MB). Współpraca z edytorami tekstów metodą "drag-n-drop". Kopiowanie tekstu artykułów do schowka i wydruk.Zobacz wersję demonstracyjnąPobierz wersje demo (8,50 Mb)Wersje demo pracują bez instalacji. Po rozpakowaniu pliku do dowolnego katalogu proszę otworzyć plik Slownik.exe lub otworzyć dowolny plik słownika (rozszerzenie *.DIC).

Wersje demonstracyjne słowników są w pełni funkcjonalne i zawierają z reguły wszystkie hasła z pełnej wersji zaczynające się od kilku kolejnych liter alfabetu, poczynając od A.

Dane techniczne

Do tego produktu nie napisano jeszcze opinii