Kategorie więcej
Producenci
Cennik

HTML   CSV

Info

rankingSklepy internetowe - Ranking!


rankingNajlepsze produkty - Ranking!


cenyDołącz do nas i reklamuj produkty!


sklepNie masz sklepu, załóż go w 2 minuty i testuj za darmo!

Zobacz również

Albumy

- Wybrany produkt w sklepach

Bieszczady. Wyprawy marzeń. Album PascalNastępne zdjęcie
Znaleziono w 1 sklepie w cenie od 32.97zł do 32.97zł

O tym produkcie napisano 0 opinii

ŚREDNIA OCENA0 Napisz opinię
Jakość0
Cena0
Wygląd0
Kliknij, aby kupić ten produkt w najniższej oferowanej cenie


Sortuj produkty :
Widok listy :Bieszczady. Wyprawy marzeń. Album Pascal

Bieszczady. Wyprawy marzeń. Album Pascal

Bieszczady. Wyprawy marzeń. Album wyd. Pascal   rok wydania:2010 autor:Elżbieta Dzikowska ISBN:978-83-7513-744-6 liczba stron:176 format:205x294 mm oprawa:twarda     Seria albumów Wydawnictwa Pascal \"Wyprawy marzeń\" ...

Cena: 32.97zł

Przejdź do sklepu

Produkt dostępny

sklep

BESTMAP Wojciech Mozio

Ilość opinii: 0
Średnia ocena: 0

ceny ceny ceny ceny

ceny ceny ceny ceny

Wyświetlanie od 1 do 1 (z 1 pozycji) Strona  1 

Opis: Bieszczady. Wyprawy marzeń. Album Pascal
Sklep: BESTMAP Wojciech Mozio

Bieszczady. Wyprawy marzeń. Album wyd. Pascal   rok wydania:2010 autor:Elżbieta Dzikowska ISBN:978-83-7513-744-6 liczba stron:176 format:205x294 mm oprawa:twarda     Seria albumów Wydawnictwa Pascal \"Wyprawy marzeń\" prezentuje regiony i kraje, o których marzy każdy człowiek ciekawy świata. Piękne fotografie ludzi, natury i architektury składające się na albumy Indie, Madagaskar, Mongolia, Norwegia, Grenlandia, Peru, Syberia, Chiny, Tybet, Nepal, i Ziemia Święta budzą zachwyt pięknem i odmiennością przedstawionego świata i inspirują do spełniania podróżniczych planów. To wspaniałe lektury na jesienne i zimowe wieczory, a także dobry pomysł na prezent dla tych wszystkich, którzy chcą wyrwać się z rutyny codzienności i udać w fotograficzną podróż, wyprawę marzeń. Autorka albumu „Bieszczady”, Elżbieta Dzikowska tak pisze o swoich ukochanych górach. Nie ma piękniejszych gór na świecie. O każdej porze roku inne, zawsze malownicze, przy dobrej pogodzie pozwalające podziwiać widoki aż po Tatry. Dawniej zamieszkane przez Bojków, dzisiaj – przez „tutejszych” z całej Polski, którzy szukali wśród gór schronienia, przygody, zarobku. Wciąż dzikie, bezludne, choć jeszcze przed wojną moja gmina Lutowiska (jestem obywatelem honorowym Ustrzyk Górnych) była najgęściej zaludnioną w Polsce. Po dawnych wioskach – których mieszkańców wysiedlono najpierw przez Sowietów na Ukrainę, a później w ramach akcji „Wisła” na Ziemie Odzyskane – pozostały najczęściej tylko cmentarze i stare jabłonie. Bieszczady fascynują o każdej porze roku. Podróż przez ten piękny region proponuję zaczynać od przepięknego Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Kiedy pogoda nie pozwala na górskie wędrówki, można zwiedzać także dawne cerkiewki, z których większość przekształcono w kościoły. Fotografowanie tych pięknych świątyń to jedna z moich pasji – jej efekty można zobaczyć w galerii Hotelu Górskiego w Ustrzykach Górnych.
Elżbieta Dzikowska
Historyk sztuki, sinolog, podróżnik, reżyser filmów dokumentalnych, autorka wielu książek i wystaw sztuki współczesnej. Wspólnie z mężem - Tonym Halikiem - prowadziła, cieszący się dużym zainteresowaniem, podróżniczy program telewizyjny Pieprz i wanilia. Należy do polskiej sekcji Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Sztuki, prestiżowego polskiego oddziału The Explorers Club, jest honorowym członkiem Polonijnego Klubu Podróżnika i honorowym obywatelem Ustrzyk Górnych i Międzyrzecza Podlaskiego.

Dane techniczne

Do tego produktu nie napisano jeszcze opinii